חפש  
דף הבית >> דף הביתאבי לב - מנהל ופיזיולוג ראשי ביחידה למניעת מחלות לב במרכז הרפואי ת"א (בית החולים "איכילוב"). מרצה ומלמד ביחידה לסימולציה רפואית של המרכז למדעים "טכנודע" בחדרה . בעל תואר ראשון (B.Ed) בחינוך גופני מטעם המכללה בוינגייט ותואר שני (M.A) בשיקום חולי לב מטעם אוניברסיטת Leuven בבלגיה. עוסק בתחום הכושר והבריאות מעל 12 שנים. בעל ניסיון רב בהעברת הרצאות וסדנאות לגופים שונים וביניהם: מועדוני ספורט, מלון יערות הכרמל, חברת "טבע", קופ"ח מכבי, בתי החלמה ועוד.

050-6977013 , 04-6180485

    
   
 


הרצאות בנושאי בריאות ופעילות גופנית
 
נושאי הפעילות הגופנית והבריאות הנם בין הנושאים החשובים ביותר כיום, בעולם מודרני ותחרותי. אולם בציבור הרחב, ובמיוחד בציבור המבוגר קיימת בורות רבה, וחוסר הבנה להיבטים הרבים בתחומים אלו. בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות האישית והחברתית בתחומי הבריאות והספורט בכלל.
ברחבי העולם כיום ישנם מיליוני אנשים המבצעים פעילות גופנית כלשהי במסגרות שונות. הרצאות בתחומים של בריאות, כושר והקשר הבלתי נפרד ביניהם יכולים להוות מקור מידע מרתק ושירות חשוב.

 
 
 
נושאי ההרצאות
 
אל תיקח ללב
כל מה שרצית לדעת על הלב הבריא והפחות בריא. הלב הוא איבר מופלא כיצד הוא עובד ומה תפקידו. ובנוסף מחלות לב נחשבות עדיין כאחד מגורמי התמותה המרכזיים בעולם המערבי. כיצד נגרמים מחלות הלב, מהם הסוגים השונים של מחלות לב והכי חשוב כיצד למנוע אותם.
 
 
על מיתוסים ושקרים
האם כל מה שידעתם על כושר גופני נכון?
קיימים בציבור מיתוסים רבים הקשורים לפעילות גופנית ועל הדרכים איך לבצע אותם. האם הם נכונים, ואולי לא? כל זאת ועוד בהרצאה קלילה ומשעשעת.
 
שיקום לב – זה לא מדע בדיוני
תהליך השיקום והבסיס המדעי שלו. מחלת לב היא לא סוף העולם! רוב האנשים הלוקים במחלת לב מתאוששים ממנה וחוזרים לפעילות ותפקוד מלא. כיצד הדבר נעשה? מהם זכיותיו של חולה הלב? כל זאת בהרצאה.
 
כושר גופני – על מה ולמה
מהו כושר גופני ומהן ההשפעות המיטיבות של הפעילות הגופנית.
בכל מקום ניתן לשמוע על חשיבותה של הפעילות הגופנית, וכמה חשוב "לעשות כושר". אך מהו כושר גופני, וכיצד הוא משפיע על בריאותינו, כל זאת בהרצאה.
 

לידיעתך, ניתן לבקש להכין הרצאה מיוחדת אשר אינה מופיעה ברשימה אך קשורה לנושאים אלו ולמאמרים המופיעים באתר.
מקום ההרצאה:
אצל מזמין ההרצאה
 
מתכונת ההרצאה:
אורך כל מפגש כשעה. אולם, לא תהייה הגבלה במקרה של ריבוי שאלות.
ההרצאה מלווה במצגת שקפים.
 
 
קהל היעד:
לאירגונים, חוגי בית, חדרי כושר ולכל המעוניין.